Zámečnické práce od profesionálů. Zámečnická pohotovost nonstop vám nabízí své služby 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Pokud nevíte, jak otevřít zabouchnuté dveře bytu, kanceláře nebo auta, neváhejte se na nás obrátit. Jestliže máte zabouchnuté dveře a klíče jste nechali uvnitř, zapomněli jste klíč v zámku nebo jste klíč v zámku zlomili, ztratili jste klíče nebo vám byly ukradeny, se všemi těmito situacemi si dokážeme poradit.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

  • otevírání zabouchnutých a zamčených dveří
  • otevírání automobilů a trezorů
  • opravy a výměny zámků a autozámků (opravy zámků u starých i nových aut různých značek)
  • zabezpečování dveří
  • opravy poškozených zámků po vloupání

 

Zámečnické práce

Jsme vybaveni moderní technikou a všemi potřebnými nástroji. Na zámečnické práce máme profesionální odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Chápeme naléhavost a nepříjemnost situace, ve které se díky zabouchnutým dveřím, ztraceným klíčům, rozbitému zámku, poškozeným dveřím, vloupání apod. nacházíte a snažíme se reagovat rychle a zároveň citlivě.

Můžeme vám pomoci v široké oblasti naší působnosti a kdykoli během všedních dnů i víkendů a svátků. Každé nouzové otevírání dveří je stresová situace, kterou je potřeba vyřešit rychle a diskrétně. Naši odborníci jsou prověření, vyškolení a zkušení a mají profesionální přístup.

Sháníte někoho na nouzové otevírání dveří? Máte zabouchnuté klíče ve vašem autě či bytě? Provozujeme nouzové otevírání dveří snadno a rychle, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Věříme, že s naší firmou budete nadmíru spokojeni. Naši zámečníci pro vás udělají maximum.

VOLEJTE HNED