Zámečnictví Praha

Pohotovost Non stop Praha a okolí

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha

Již od roku 2004 se naši zkušení zámečníci zaměřují na co nejkvalitnější a nejrychlejší možnou pomoc zákazníkům v nouzi. Naše služby nabízíme obyvatelům Prahy a blízkého okolí. Zároveň spolupracujeme s řadou bytových družstev, exekutorských úřadů, Policií ČR a zajišťujeme zámečnické služby pro firmy, obchody, úřady, pošty, hotely, pojišťovny a další. Můžete se tedy spolehnout na naši profesionalitu a bohaté zkušenosti.

Ztráta či odcizení klíčů s sebou vždy nesou zvýšené riziko neoprávněného vniknutí do objektu a loupeže. Policie pak často řeší následné vyloupení nemovitostí či zcizení vozidla, protože nebyla včas učiněna bezpečnostní opatření. Proto vám radíme – nepodceňujte výměnu vašich zámkových vložek, pokud ztratíte klíče nebo jsou vám dokonce odcizeny. Můžete tak předejít mnohem větším ztrátám. Služby zámečníka zajišťujeme v Praze a Středočeském kraji jako nepřerušenou non stop zámečnickou pohotovost, pomůžeme vám tedy kdykoli bude potřeba.

Naši kvalifikovaní zámečničtí specialisté dorazí na smluvené místo od 30 do 50 minut od telefonátu. Otevřeme Vám zabouchnuté dveře a zamčené dveře od bytu, domu, auta či trezoru. V případě potřeby také zajistíme výměnu či opravu zámků nebo vložek, vše podle Vašeho přání.

Zámečnická pohotovost nonstop je nabízena v Praze (Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22) a rovněž v přilehlém okolí (Praha západ a Praha východ), jako je město Kladno, Říčany, Úvaly, Rudná, Roztoky, Jesenice, Průhonice, Klecany, Líbeznice, Velké Přílepy, Hostivice atd.

Poskytujeme zámečnický servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, prostě NON STOP – volejte 721 164 461.

Proč zvolit naši firmu?

Na českém trhu působíme již 11 let.

Naše první spolupráce začala s firmou FAB, kde jsme obdrželi certifikát Servisního střediska FAB. Nyní vlastníme certifikáty na výrobu klíčů značek FAB, GUARD, EVVA, ABUS, MUL-T-LOCK, GE-GE, TITAN a CISA.

Spolupracujeme pouze s výrobci kvalitních klíčů, cylindrických vložek, zámků, kování, visacích zámků a ostatního klíčařského zboží, jako je ABUS, EVVA, FAB, GUARD, MUL-T-LOCK, TITAN a GEGE a dále s velkosklady VELA PRAHA a SILCA PLZEŇ.

Pracujeme s novými technologiemi, bezpečnostními prvky a novinkami na trhu v oblasti zabezpečení.

Provádíme opravy, servis, montáže pro fyzické osoby, bytová družstva, podniky a firmy, máme tedy mnoho zkušeností s různými druhy požadavků a jejich efektivním řešením.

Díky našim bohatým zkušenostem Vám můžeme poskytnout poradenské služby při tvorbě hlavního a generálního klíče nebo zabezpečení objektu či nemovitosti.

Naše pobočky jsou rozmístěny po celé Praze – v centru máme pobočku na Žižkově, dále v městské části Praha Řepy (dálniční směr Karlovy Vary) a na Černém Mostě (směr Hradec Králové). Dále jsme své provozovny rozšířili díky spolupráci s hypermarketem Hornbach Praha, kde zajišťujeme klíčařské služby, a hypermarketem Bauhaus, kde zajišťujeme dodávky zboží a poradenskou činnost.

Primárním cílem firmy je maximální spokojenost zákazníků. Proto dbáme na rychlost příjezdu k zákazníkovi, kvalitu našich služeb a odvedené práce a samozřejmě také příznivé ceny.

Zámečnictví Praha

Naše zámečnická pohotovost je k dispozici v Praze a jejím okolí 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. S objednávkou se na nás můžete obrátit v kteroukoliv dobu – vždy Vám rádi pomůžeme. Naše služby poskytují zkušení zámečníci s mnohaletou praxí v oboru.

VOLEJTE HNED