Zámečníci pohotovost Praha

Zabouchnuté dveře I ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST PRAHA A OKOLÍ

Zabouchnuté dveře a jejich otevření snadno a rychle – to je to, čím se naše firma mimo dalších služeb zabývá. Profesionální zámečnická služba, která funguje NONSTOP! Odemykáme byty, domy i auta, náš technik vyráží na místo ihned po vašem telefonátu!

 

Díky našim dlouholetým zkušenostem pro nás není problém otevřít jakýkoliv typ zámku. Nenecháváme naše zákazníky čekat, zakládáme si na co nejrychlejším servisu. Proto k vám naši technici okamžitě po telefonátu vyrazí a váš problém vyřeší.

Zabouchnuté dveře – co dělat?

Neexistuje snad horší moment, než když se vám zabouchnou dveře a vy jste v pyžamu na chodbě v baráku. Nebo zůstanete trčet na chodbě a doma vám přitom spí malé dítě. Co vám zbývá?

Na výběr máte 2 možnosti:

  • zvonit u všech sousedů a prosit o pomoc s otevřením dveří
  • zavolat naši službu

Otevírání zabouchnutých dveří

V žádném případě se nepokoušejte otevírat dveře sami, či s pomocí souseda, kamaráda, dědečka nebo jiného „dobrého“ rádce. V nejlepším případě se vám povede dveře a zámek poškodit, ale ke kloudnému výsledku se stejně nedoberete. Jenom ztrácíte drahocenný čas. Na zabouchnuté dveře je nutné ihned zavolat profesionální zámečnickou službu.

Potřebujete rychlou a profesionální pomoc u zabouchnutých dveří? Jsme tu pro vás 24 hodin denně. Pohotovost zabouchnutých dveří je naší firmou prováděna po celé Praze a okolí. Je jedno jestli potřebujete pohotovost zabouchnutých dveří ve dvě hodiny odpoledne, nebo ve dvě hodiny ráno. Naše firma provádí pohotovost zabouchnutých dveří nonstop.

VOLEJTE +420 721 164 461

RYCHLÝ KONTAKT

NAČTĚTE SI TENTO QR KÓD DO VAŠEHO MOBILU A NAŠE KONTAKTY SE VÁM AUTOMATICKY ULOŽÍ DO ADRESÁŘE, SAMI NEMUSÍTE NIC PSÁT.